New construction hotel in Laakdal

Inspiratsioon

Wienerbergeri keraamilised tooted annavad omanikule ja arhitektile piiramatud võimalused isikupärasteks lahendusteks ning rikkalikuks vormikeeleks. Vaata ja ammuta inspiratsiooni meie referentsobjektide galeriist! 

Balti jaama turg

Isikupärase ajalooga turu rekonstruktsioon Tallinna esindusvaksali ja Kalamaja vahel

"2016. aasta alguses suleti turg rekonstrueerimistöödeks. Selleks, et säilitada mõnusat turu atmosfääri ja funktsioon ajaloolises kohas, kolis arendaja ajutise lahendusena turu kõrvalkrundi vanasse depoohoonesse ja õuele.

Uue lahenduse eesmärk oli luuatänapäevane ja mitmekesine turg, säilitades vana turu ajalooline isikupära oma sagina ja kaootilisusega. Täiendasime olemasolevat maailma nii, et see oleks ligitõmbav võimalikult paljudele sihtrühmadele: rongiga sõitjad, lähipiirkonna elanikud, noored, turistid ja kõik teised, kes kasvõi kogemata tema lähedusse satuvad, " kirjutavad Koko arhitektid oma kodulehel.

Loe lähemalt »

Kultuurikatel

Elektrijaama kujundamine üritustekohaks

"Kultuurikatel on Tallinnas asuva endise elektrijaama nimi. Renoveerimis­projekt keskendub lihtsatele ruumi organiseerimise põhimõtetele, et rahuldada uute loominguliste kasutajate vajadused. Projekti kontseptsioonis on peamine tagada avatus," räägiv Siiri Vallner rahvusvahelises tellisarhitektuuri tutvustavas ajakirjas Architectum. 

Loe lähemalt »

Rakvere Tark Maja

Rakvere tark maja on esimene energiasäästlik avalik hoone Eestis. See on ehitatud testkeskkonnaks, et selgitada kui palju on võimalik ühiskondliku hoone toimimisel kasutada päikeseenergiat ja maasoojust.

Alver Arhitektid kirjutavad oma kodulehel nii: "Tark Maja on ligi-null-energia hoone, mille eesmärk on lisaks esmasele funktsionaalsusele katsetada läbi kaasaegsete monitoorimissüsteemide erinevate meetmete tõhusust meie kliimas. Targa Maja Kompetentsikeskus on regionaalse innovatsioonipartnerluse keskus, mis aitab valdkonna ettevõtetel, avaliku võimu ning teadus- ja arendusasutustel luua, arendada ja rakendada intelligentseid targa maja tehnoloogilisi lahendusi, aidates kaasa meie igapäevase elukeskkonna mugavamaks, energiasäästlikumaks ning ohutumaks muutmisel. Hoone on projekteeritud BIM modelleerimistarkvara abil".

Loe lähemalt »

Tartu Ülikooli Narva Kolledž

Uut ja vana austav kombinatsioon

Hoone väljaku poole suunatud fassaad on kasvanud välja ideest pöörduda tagasi linna varasema kaubandushoone esikülje kui „negatiivi“ juurde ning selle taga asuv kool on väga kaasaegne ruum, mis on liidetud üheks treppide ja laiade kaldpindadega.

Loe lähemalt »

Ammuta inspiratsiooni meie referentsobjektide galeriist

Elamud

Järgnevas galeriis on võimalik tutvuda viimaste aastate referentsobjektidega elamute kategoorias. Siit leiab pilte üksikelamutest, kaksik- ja ridaelamutest ning korterelamutest. 

Ühiskondlikud ja ärihooned

Järgnevas galeriis on võimalik tutvuda viimaste aastate referentsobjektidega ühiskondlike hoonete ja ärihoonete kategoorias. 

Maastikulahendused ja aiakujundus

Järgnevas galeriis on võimalik tutvuda viimaste aastate referentsobjektidega maastikulahenduste ja aiakujunduste kategoorias. Siit leiab pilte linnaruumi kujundusest - väljakutest, platsidest ja teedest aga ka koduaedade kujundusest. 

Sisekujundus

Järgnevas galeriis on võimalik tutvuda viimaste aastate referentsobjektidega sisekujunduse kategoorias. Siit leiab pilte elamute ning ühiskondlike hoonete sisekujunduselementidest ning kütte- ja tulekolletest. 

Väliköögid, grillid ja pizzaahjud

Järgnevas galeriis on võimalik tutvuda viimaste aastate referentsobjektidega väliköökide ja välistingimustes kasutatavate tulekollete kategoorias. 

Wienerbergeri keraamilised tooted annavad omanikule ja arhitektile piiramatud võimalused isikupärasteks lahendusteks ning rikkalikuks vormikeeleks.