Kollektsioonid

Eestis, Aseri tehases väljatöötatud ja toodetud Nordic Line tellistesarja kuuluvad klinker ja keraamilised tellised

Nordic Line kollektsioon

Uus tellistesari Aseri tehasest

Inspireeritud Põhjamaade loodusest – sügavatest metsajärvedest, kaljudest, kividest ja liivarandadest

Pakkumaks stiilseid kaasaegseid võimalusi ja lahendusi on Terca keraamiliste telliste tootevalikusse lisandunud Aseris väljatöötatud, kohalikust savist valminud ja klinkriks põletatud tellised: Stockholm, Tallinn, Helsink, Oslo, Bergen ja Narva. Uute toodetena on tootevalikusse lisandunud sarja kuuluvad heledad keraamilised tellised: Inari ja Roxen ning kahe tellise hübriidid ehk tellisemiksid: Madum, Gotland ja Seiland.

Vaata lähemalt »

Uus
Terca keraamiliste telliste hulgast leiab igaüks omale sobiva!

Belgia käsivormitelliste kollektsioon 2019

Valik käsivormitelliseid Belgiast

Terca keraamiliste telliste tootevalikusse on lisandunud Belgia käsivormitellised. Värvigamma on kirev ning leidub nii ühtlasema kui ka kirjuma värvusega tooteid. 

Vaata lähemalt »

Tellistest ehitatud ahjul on head soojust salvestavad omadused, mistõttu püsivad ruumid kaua soojad ning kütmiseks kuluv energia on optimaalne.

Aseri täistelliste kollektsioon 2019

Valik Aseris toodetud täistelliseid

Terca keraamiliste telliste täistelliste tootevalik on kirju ning iga küttekolle saab unikaalne ja omanäoline! Kuid ära unusta, et küttekolde välisvoodri ehitamiseks võib kasutada ka Terca Aseris toodetud fassaaditelliseid ja Belgia käsivormitelliseid, mille värvigamma on veelgi laiem! 

Vaata lähemalt »