Calendar image photo brick home - people - Porotherm - home

Mis on Porotherm keraamilised ehitusplokid ja sillused?

Porotherm kaubamärgi all pakume keraamiliste ehitusplokkide ja silluste süsteemi. 
Ehitusplokid sobivad kandva seina, siseseina ja fassaadi, lisasoojustuseta välisseina ehitamiseks.

  • Keraamilised ehitusplokid
  • Kõrge ja stabiilne kvaliteet
  • Populaarne üle kogu maailma

Porotherm keraamilised ehitusplokid on oma välismõõtudelt võrreldavad teiste ehitusplokkidega aga omavad olulisi eeliseid: kuivus, tugevus, tulekindlus, kiirus, ökonoomsus ja energiasäästlikkus.

Keraamilised ehitusplokid

Porotherm keraamiliste ehitusplokkide ja silluste tootevalikusse kuuluvad tooted valmivad Poola tehastes.

Porotherm keraamiliste ehitusplokkide kuju ja struktuur on loodud arvestusega, et neist saaks ehitada mitmekordsete ehitiste kandvaid seinu. Ehitusplokkide sobivust kinnitavad ka erinevates laborites aastate jooksul läbiviidud uuringu tulemused. Näiteks on Porotherm-seina tasakaaluniiskus madalaim, vaid mõne % suurune. Keraamiline ehitusplokk on juba müürimisel kuiv ja hariliku ploki tehnoloogilist järelniiskust ei ole vaja kuude ega isegi aastate jooksul välja kuivatada. 

Kaasaegseimad tehnilised lahendused ja tootmisseadmed ning range kvaliteedikontroll garanteerivad toodete kõrge ja stabiilse kvaliteedi. 

Baustellenshooting Medwentisch
© Wienerberger Österreich GmbH
© Wienerberger Österreich GmbH
Keraamiliste ehitusplokkide, silluste ja vahelagede eelised:
  • kuivus – Porothermist seinas on väga madal niiskustase, mis tagab meeldivaima sisekliima nii vahetult peale ehitust, kui hilisemas ekspluatatsioonis;
  • tugevus – Porotherm ehitusplokid võimaldavad paljukorruseliste ja konstruktsiooniliselt keerukate majade ehitamist;
  • tulekindlus – keraamilistest ehitusplokkidest maja konstruktsioon on tulekindel kuni 4h;
  • ökonoomsed lahendused – punn-soon ühendusega ehitusplokkidest ehitamine on lihtne ja kiire, sest ei vaja püstvuukide täitmist müüriseguga ning püstvuuk teeb ehitamise lihtsaks, kiireks ja ökonoomseks;
  • energiasäästlikkus – massiivse ehitusmaterjalina on tellissein energiasäästja ja piltlikult öeldes jõuab päevane päikesesoojus läbi tellisseina tuppa ööseks ja öine jahedus jahutab palaval päeval tuba.
20.02.23 - Exeter, UK.
Porotherm bricks being used at the Hamlin Gardens development in Exeter.
Photo: Professional Images/@ProfImages
© Wienerberger UK
© Wienerberger UK
Populaarne üle kogu maailma

Porotherm keraamilistest ehitusplokkidest seinad loovad tervisliku sisekeskkonna, mis aitab kaasa meie heale enesetundele. Need seinad "hingavad", on vastupidavad ja ei kaota aja jooksul väärtust. 

Porotherm keraamilised ehitusplokid vastavad kaasaegsete ja energiatõhusate ehitiste kõrgeimatele standarditele ning seetõttu on see enimkasutatav keraamiline seinamaterjal kogu maailmas nii pereelamute ja kortermajade, samuti büroohoonete, haiglate ja koolide ehitamuseks.

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!