Tartu Hoiu-Laenuühistu kontori renoveerimine
© Heikki Avent / Wienerberger AS
Ajamaja in Rotermanni Quarter
Tartu Hoiu-Laenuühistu kontori renoveerimine

Sisekujundus

Järgnevas galeriis on võimalik tutvuda viimaste aastate referentsobjektidega sisekujunduse kategoorias. Filtreid kasutades on võimalik vaadata pilte elamute ning ühiskondlike hoonete sisekujunduselementidest ning kütte- ja tulekolletest. Lisaks sellele on võimalik referentsobjektide pilte filtreerida ka Wienerbergeri tootegruppide kaupa: Terca keraamilised ja klinkertellised, Terca keraamilised tellisplaadid, Penter klinkersillutuskivid, Koramic & Tondach keraamilised katusekivid, Porotherm keraamilised ehitusplokid ja sillused. 

  0Tulemused

  Uuri ja loe lisaks!

  Küttekollete ehitus usaldage asjatundjatele

  Ahjude, kaminate ja teiste küttekollete planeerimine ja ehitamine on spetsialisti töö ning seetõttu on oluline leida usaldusväärne ja kogemustega meister.

  Tellis sisekujunduses – omanäoline, soe ja usaldusväärne

  Igal tellisel on oma nägu ja olemus ning neist õhkub soojust, turvalisust, lähedust ja usaldust.

  Leia sobiv toode!

  Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

  Külasta meie näidistesaali!

  Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!