Child with marble - globe

Ettevõttest

Wienerberger AS koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus, kuulub Wienerberger Group'i, mis on oma 198 tehasega 30 riigis maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusetellise tootja.

Kontaktid

Asukoht

Uudised ja üritused

kelle ülesandeks on edendada Wienerbergeri meeskonna töökultuuri ja ühtekuuluvustunnet. Sinust kiirgab positiivsust ja hoolivust, millega oled eeskujuks kõigile ning suudad koordineerida Wienerberger AS Baltikumi esinduste töötajate tööd ning juhtida ka Aseri tehases ohutu tootmise, töötervishoiu ja töökeskkonna valdkonda, tagamaks seal meie 60-le oma ala profile parimad tingimused, et valmiksid maailmatasemel tellised ja sillutuskivid.

Liitu meie meeskonnaga!

Loe lähemalt »

Ülemaailmse ehitusmaterjalide ja infrastruktuuri pakkujana ei tooda Wienerberger mitte ainult suurimas koguses keraamilisi ehitusplokke, vaid on turul jätkuvalt edukas fassaaditelliste, keraamiliste katusekivide, keraamiliste ja plastist torusüsteemide ning keraamiliste sillutuskivide tootja. Keraamilistest ehitusmaterjalidest valmistatud optimaalsed terviklahendused on arhitektuuriliselt mitmekülgsed ja kaunid keldrist katuseni. 200 aasta juubel näitab, et ettevõtte senine äritegevus on olnud edukas ja tulemustele orienteeritud.

Loe lähemalt »

Loe lähemalt Wienerbergerist!

Wienerberger AS koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus, kuulub Wienerberger Group'i, mis on oma 195 tehasega 30 riigis maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusetellise tootja.

Loe lähemalt »
  • Wienerberger AS
  • Wienerberger AS tegevuspoliitika
  • Wienerberger Group
  • Meie missioon ja visioon