Wienerbergeri podcastid

WIENERBERGERI PODCASTID

Oleme valmis saanud oma 3-osalise podcastide seeria, mille esimene osa keskendub klinkersillutuskividele, teine osa räägib katusekivide kasutamisest nii katuse- kui fasaadikattematerjalina ning seeria viimane osa on pühendatud väliköökidele.

Õueala ja aia panevad elama klinkersillutuskivist teed
© Heikki Avent / Wienerberger AS

Õueala ja aia panevad elama klinkersillutuskivist teed

Kui Sa mõlgutad mõtteid, mida ja kuidas sel aastal oma koduaias ette võtta ja oled mõelnud ka erinevate sillutusmaterjalide peale, siis leiad kindlasti häid mõtteid ja kasulikku infot meie esimesest podcastist!

Saate teemaks on klinkersillutuskivide eelised sillutusmaterjalina. Räägime, mis on klinkersillutuskivid ja mille poolest nad erinevad teistest tänavakividest. Anname näpunäiteid, millest lähtuda sillutusmaterjali valikul koduõue ja õueruumi kujundamisel!

Arhitekt: enne katusekivi valmist suhtle projekteerijaga
© Heikki Avent / Wienerberger AS

Arhitekt: enne katusekivi valimist suhtle projekteerijaga

Meie teise kevadise podcasti teemaks on keraamilised katusekivid!

Saates arutame katusekivide kasutamise üle nii katuse- kui fasaadikattematerjalina ja toome välja nüansid, millest katusekivi valikul lähtuda. Mida tuleks kindlasti enne katusekivi valikut teha, saad teada, kui kuulad meie podcasti!

Tellistest tulekolle on iga suveköögi süda
© Wienerberger AS

Tellistest tulekolle on iga suveköögi süda

Koduaia muudab veelgi mõnusamaks ja omanäolisemaks sinna vastavalt pererahva soovidele planeeritud ja ehitatud väliköök, kus soojade ilmade saabudes saab pere ja sõpradega meeldivalt aega veeta!

Meie podcastide seeria kolmandas osas saad teada, mida väliköögi planeerimisel silmas pidada ja kui suur üks mõistlik väliköök olema peaks!

Kuula kõiki meie podcaste siit
© Heikki Avent / Wienerberger AS

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!