Packshot of multiple rooftiles
© Wienerberger nv/sa

Kollektsioonid

Urban katusekivid on lahendus nii katusele kui fassaadile
© Wienerberger A/S

Urban keraamilised katusekivid on lahendus nii katusele kui fassaadile

Keraamiliste katusekivide tootevalikusse on lisandunud Urban keraamilised katusekivid, mida saab kasutada nii fassaadi- kui ka katusekattematerjalina.

Keraamiliste katusekivide tootevalikust leiab Urban keraamilised katusekivid, mida saab kasutada nii fassaadi- kui ka katusekattematerjalina. 

Koostöös Taani arhitektuuribürooga COBE valmisid unikaalse välimusega katusekivid, mis võimaldavad mängida konstruktsiooni geomeetriaga ning materjali kaldenurkade abil luua põnevaid lahendusi. Urban katusekivide rustikaalne pind ja mitmekesised värvivariatsioonid ühendavad endas modernse skandinaavialiku ilme loodusliku ja maalähedase materjaliga. 

Vaata lähemalt »

Uus

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!