Koramic & Tondach keraamilised katusekivid

Koramic & Tondach kaubamärkide all pakume laia valikut keraamilisi katusekive. Katusekivid sobivad hästi nii uue katuse ehitamiseks ja vana renoveerimiseks kui ka fassaadikattematerjaliks.

Koramic & Tondach keraamiliste katusekivide tootekataloog

Looduslikust materjalist katusekivid on suurepärane näide kaasaegsest loodussäästlikust tootest – vastupidav ja kvaliteetne materjal, mis säilitab oma väärtuse pikaks ajaks.

Katusekivid sobivad hästi nii uue katuse ehitamiseks ja vana renoveerimiseks kui ka fassaadikattematerjaliks.

Vaata lähemalt » 

Katusekivide kollektsioonid

© Wienerberger A/S

Keraamiliste katusekivide tootevalikusse lisandusid uued Urban keraamilised katusekivid, mida saab kasutada nii fassaadi- kui ka katusekattematerjalina. 
Koostöös Taani arhitektuuribürooga COBE valmisid unikaalse välimusega katusekivid, mis võimaldavad mängida konstruktsiooni geomeetriaga ning materjali kaldenurkade abil luua põnevaid lahendusi. 

Vaata lähemalt » 

Mis on Koramic & Tondach keraamilised katusekivid?

Koramic & Tondach kaubamärkide all pakume laia valikut keraamilisi katusekive.

Katusekivid sobivad hästi nii uue katuse ehitamiseks ja vana renoveerimiseks kui ka fassaadikattematerjaliks.

Vaata lähemalt » 

Miks valida Koramic keraamiline katusekivid?

Meie suur valik keraamilisi katusekive muudab iga kodu isikupäraseks.

Loodus pakub meile värve ja vorme rohkem, kui inimene suudab ette kujutada. Lai profiilide, värvide, varjundite ja tekstuuride valik muudab ka meie keraamilised katusekivid sama ainulaadseteks, kui inimesed, kes nendest kivikatuste all elavad.

Vaata lähemalt » 

Nõuanded ja juhendid

Juhendeid ja nõuandeid Koramic ja Tondach keraamiliste katusekivide kasutamise ja hoolduse kohta.

Katusekivi tuleb valida vastavalt kasutusalale ja otstarbele. Õige materjali valik määrab selle toimimise ja kestvuse, kuid sama oluline on ka materjali korrektne kasutamine ja hooldamine. Järgnevalt lehelt leiate juhendeid ja nõuandeid Koramic & Tondach keraamiliste katusekivide kasutamise ja hoolduse kohta.

Avaldame peagi! 

Kasulikku lugemist

Ideid, lahendusi ja soovitusi

Artiklid Koramic & Tondach katusekividest ja nende kasutamisest uue katuse ehitamisel ja katuse renoveerimisel ning ka fassaadikattematerjalina.

Vaata lähemalt »