Wienerbergeri keraamilised tooted
© Heikki Avent / Wienerberger AS

Wienerbergeri keraamilised tooted

Wienerbergeri kaasaegsed, keskkonnasõbralikud, looduslikud ja praktiliselt hooldusvabad keraamilised tellised, tellisplaadid, sillutus- ja katusekivid, ehitusplokid ja sillused on erakordselt vastupidavad, säilitades oma kauni välimuse põlvkondadeks.
 
Wienerberger pakub looduslike ja samas ainulaadsete omadustega keraamilisi ehitusmaterjale nii kodumaalt kui ka kõikidest teistest Euroopa riikide Wienerbergeri tehastest.

Boy and girl playing with miniature bricks, clay blocks and clay roof tiles in front of fireplace
© Markus Esser

Miks valida Wienerbergeri keraamilised tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid või ehitusplokid ja sillused?

Keraamika eelistamiseks on mitmeid põhjuseid.

  • Wienerbergeri tellised, sillutus- ja katusekivid on ilusad ning ajatud. Nende erinevad värvitoonid, pinnaviimistlused ning mõõtmed ja formaadid võimaldavad kujutusvõimel piiramatult lennata ja leida isikupärane lahendus – täpselt selline nagu Sa oled otsinud ja unistanud!
  • Keraamilised tellised ja katusekivid kuuluvad maailma vanimate ehitusmaterjalide hulka ja on siiani populaarne ning usaldusväärne valik tänu oma vastupidavusele. Seda kinnitavad kogu maailmast leitavad sajandeid kaunina püsinud telliskivihooned ja tänapäevase modernse tellisarhitektuuri näited. 
  • Keraamilised ehitusplokid, tellised, katusekivid ning sillutuskivid on säästvad ja looduslikud ehitusmaterjalid, kuna need koosnevad looduslikest toorainetest.
  • Keraamilised ehitusmaterjalid on allergeenivabad.
  • Keraamilised ehitusmaterjalid ei põle ning nad on hea temperatuuritaluvusega, madala paisumis- ja mahukahanemisega. Keraamika on ilmastikukindel materjal, mistõttu on keraamiliste toodete hoolduskulud praktiliselt olematud.
  • Suurepäraste isoleerivate omaduste ja soojuse salvestamise võime tõttu aitavad keraamilised ehitusplokid ja tellised hoonete energiatarbimist ning kulusid vähendada. 
  • Neid saab kasutada väga erinevate ehitiste ja arhitektuuristiilide korral, nii väljas kui ka siseruumides.
  • Kõiki meie keraamilisi ehitusmaterjale on võimalik taaskasutada.

Loe lähemalt »

Külasta meie näidistesaali!
© Heikki Avent / Wienerberger AS

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!