Wienerbergeri keraamilised tooted

Wienerbergeri kaasaegsed ja keskkonnasõbralikud, looduslikud ning praktiliselt hooldusvabad keraamilised tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid, ehitusplokid ja sillused on ka erakordselt vastupidavad ja säilitades oma kaunist välimust toovad rõõmu tulevastelegi põlvkondadele.

Lastena ehitasime liivalosse, klotsitorne ja kindlusi, kujutledes seeläbi oma tulevikukodu.

Wienerberger pakub looduslike ja samas ainulaadsete omadustega keraamilisi ehitusmaterjale kodumaalt kui ka kõikidest teistest Euroopa riikide Wienerbergeri tehastest, et saaksid oma unistused realiseerida! 

Miks valida Wienerbergeri keraamilised tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid või ehitusplokid ja sillused?

Keraamika eelistamiseks on mitmeid põhjuseid:

  • Wienerbergeri tellised, sillutuskivid ja katusekivid on ilusad ning ajatud. Nende erinevad värvitoonid, pinnaviimistlused ning mõõtmed ja formaadid võimaldavad kujutusvõimel lennata ja leida isikupärane lahendus – täpselt selline nagu Sa oled otsinud ja unistanud!
  • Keraamilised tellised ja katusekivid kuuluvad maailma vanimate ehitusmaterjalide hulka ja on siiani populaarne ning usaldusväärne valik tänu oma vastupidavusele. Seda kinnitavad kogu maailmast leitavad sajandeid kaunina püsinud telliskivihooned ja tänapäevase modernse tellisarhitektuuri näited. 
  • Keraamilised ehitusplokid, tellised, katusekivid ning sillutuskivid on säästvad ja looduslikud ehitusmaterjalid, kuna need koosnevad looduslikest toorainetest.
  • Keraamilised ehitusmaterjalid on allergeenivabad.
  • Keraamilised ehitusmaterjalid ei põle ning nad on hea temperatuuritaluvusega, madala paisumis- ja mahukahanemisega. Keraamika on ilmastikukindel materjal, mistõttu on keraamiliste toodete hoolduskulud praktiliselt olematud.
  • Suurepäraste isoleerivate omaduste ja soojuse salvestamise võime tõttu aitavad keraamilised ehitusplokid ja tellised hoonete energiatarbimist ning kulusid vähendada. 
  • Neid saab kasutada väga erinevate ehitiste ja arhitektuuristiilide korral realiseerimisel, väljas kui ka siseruumides ning kõiki meie keraamilisi ehitusmaterjale on võimalik taaskasutada.

Loe lähemalt »

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!