Boy and girl playing with miniature bricks, clay blocks and clay roof tiles in attic loft
© Markus Esser

Miks valida keraamilised ehitusmaterjalid?

Wienerbergeri keraamilised ehitusmaterjalid on kaasaegsed, looduslikud, praktiliselt hooldusvabad ja vastupidavad, säilitades nii oma väärtuse pikaks ajaks.
 
Keraamilistest ehitusmaterjalidest valmistatud optimaalsed terviklahendused on arhitektuuriliselt mitmekülgsed ja kaunid keldrist katuseni.
 
 

Looduslik ja keskkonnasäästlik

Inimloomusele on omane otsida kaitset, soojust ja turvalisust, seetõttu on "tellismaterjal" kui looduslik ehitusmaterjal alati kindel valik.

Savist sündinud keraamilised tellised ja katusekivid kuuluvad maailma vanimate ehitusmaterjalide hulka ja on siiani äärmiselt populaarsed. See pole üllatav, kuna keraamilised ehitusmaterjalid on looduslikud, mitmekülgsed, vastupidavad ja stabiilse väärtusega. Õigete ehitusmaterjalide valimine on otsus kogu eluks. 

Wienerbergeri toodetes on ühendatud 200-aastane tootmiskogemus ja oskusteave. Hoolikalt toormaterjale valides ja kasutades tipptasemel tootmisrajatisi, suudame pakkuda tooteid, mis rõõmustavad teid mitme põlvkonna vältel.

Keraamilised ehitusplokid, tellised, katusekivid ja sillutuskivid on säästvad ja looduslikud ehitusmaterjalid, kuna need koosnevad looduslikest toorainetest: savist ja veest. Tellised ja kivid on täielikult saasteainete- ja allergeenivabad ning sobivad seetõttu inimestele ja loodusele suurepäraselt.

Lisaks sellele, et keraamilised materjalid on looduslikud, kvaliteetsed ja hooldusvabad, on need ka kõigis tootmisetappides keskkonnasäästlikud – alates tooraine hankimisest kuni tootmise ja pakendamise ning töötlemiseni. Need on väga stabiilsed, taluvad kõrgeid temperatuure ega paisu või tõmbu kokku, kui temperatuur muutub.

Kliendid, kes valivad Wienerbergeri katusekivid, tellised, ehitusplokid või sillutuskivid, lähevad kindla peale välja!

Ilus ja esteetiline

Tänu laiale tootevalikule on kujundusvõimalused piiramatud.

Keraamilisi ehitusmaterjale saab kasutada mitmesugusel viisil. Neid saab kasutada seinte, fassaadide ja katuste jaoks, samuti aedades, terrassidel, interjööris ja mujal. Neid saab kasutada väga erinevate erhitiste ja arhitektuuristiilide korral. 

Wienerbergeri tellised, sillutuskivid ja katusekivid on esteetilised ning mitmekülgsed. Tänu väga suurele värvide, vormide ja pindade valikule on võimalike kujunduste ja variatsioonide hulk peaaegu piiramatu. Värvispekter ulatub ülivalgest klassikalise punase ja süsimustani. Variantide hulka kuuluvad siledad, karedad, erinevad reljeefsed ja glasuuritud pinnad ning kitsamad, laiemad, väiksemad ja suuremad vormid ja formaadid.

Katusekive ja fassaaditelliseid aga ka sillutuskive saab üksteisega harmooniliselt sobitada.

Energiasäästlik ja ökonoomne

Õigete ehitusmaterjalide valimine on otsus kogu eluks.

Wienerberger tegeleb tootmistehnoloogiate ja toodete pideva arendamisega, mis toob kaasa toote põhiomaduste pideva täiustamise. Selle tulemusena saame pakkuda keraamilistest ehitusmaterjalidest valmistatud optimaalseid terviklahendusi kogu hoone jaoks, mis on arhitektuuriliselt mitmekülgsed ja kaunid, energiasäästlikud ja keskkonda säästvad – keldrist katuseni.

Erinevad ilmastikunähtused keraamilisi ehitusmaterjale ei kahjustada, mistõttu on hoolduskulud olematud või püsivad minimaalsed. Suurepäraste isoleerivate omaduste ja soojuse salvestamise võime tõttu aitavad keraamilised ehitusmaterjalid hoonete energiatarbimist ja kulusid vähendada. 

Vastupidav ja stabiilse väärtusega

Savist ehitusmaterjalid on tugevad, stabiilsed ja seetõttu eriti vastupidavad – nende kasutusaeg on rohkem kui 100 aastat.

Kogu maailmast võib leida sajandeid püsinud telliskivihooneid ning aasta aastalt lisandub suursuguseid tellishooneid ning klinkersillutuskividega alasid nii linnade kui maapiirkondade arhitektuuripilti. Keraamilistest ehitusmaterjalidest ehitatud hoonete väärtus säilib aastakümneid ja sajandeid või isegi suureneb ajaga. Tänu vastupidavusele, stabiilsusele ja tervislikule sisekliimale on tellistest eramud ja tellisfassaadidega korruselamute korterid väga nõutud ja nende edasimüügiväärtus püsiv. Lisaks on tellispinnad praktiliselt hooldusvabad ning ka laisema peremehe korral õhkub tellismajadest erilist arhailist hõngu.

Keraamilistest kividest ja tellistest hooned on ilmastikukindlad, taluvad maavärinat ja on tulekindlad.

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!

Vali sobiv edasimüüja piirkonna alusel ja peagi võib ehitus alata!