Mis on Koramic & Tondach keraamilised katusekivid?

Koramic & Tondach kaubamärkide all pakume laia valikut keraamilisi katusekive, mis sobivad hästi nii uue katuse ehitamiseks, vana renoveerimiseks kui ka fassaadikattematerjaliks.

  • Keraamilised katusekivid
  • Valik kogu eluks
  • Pikaajaline tootmiskogemus ja traditsioonidega toode

Katusekivide tootevalikust leiab sobiva nii uue katuse ehitamiseks, vana renoveerimiseks kui ka fassaadi katmiseks.

Rooftiles showroom Londerzeel
© Wienerberger
© Wienerberger
Keraamilised katusekivid

Koramic ja Tondach keraamiliste katusekivide tootevalikusse kuuluvad katusekivid valmivad Tšehhi, Poola, Saksa, Prantsuse ja Hollandi tehastes. Valik täieneb pidevalt uute mudelite, värvuste ja pinnaviimistlustega.

Katusekivide valikus on mudeleid, mida võib kasutada katustel kaldega alates 10º kuni vertikaalsete seinapindadeni välja. Samuti saab katusekive kasutada kumerate, koonuseliste ning ka voolavate pindade katmisel.

Erinevate mõõtudega katusekivide hulgast leiab sobiva iga suuruse ja keerukusega katusele.

Rooftiles showroom Londerzeel
© Wienerberger
© Wienerberger
Keraamilised katusekivid – valik kogu eluks

Keraamilised katusekivid on aastatuhandeid kasutatud katusekattematerjal, mis on kaitsnud ehitisi muutuvate ilmastikuolude eest ning on olnud ajalooliselt tähtis materjal tulekahjude leviku piiramiseks linnades. Tänapäeval on katusekividel oluline osa mugava elukeskkonna loomisel. Massiivse materjalina tasakaalustavad katusekivid katusetarindi soojustasakaalu temperatuuride vahetumisel päeval ja öösel ning tagavad ka hea müraisolatsiooni sademete korral. Oma kaalu tõttu vajutab katusekividest katus hoone tihedalt kokku ja püsib katusel vähese kinnitusega isegi suurte tormituultega.

Katusekivi on läbinisti kivimaterjal ja säilitab oma algse väljanägemise aastakümneteks, sest ka välised mõjud nagu suur temperatuurikõikumine, sademed, õhusaaste, erosioon, korrosioon ja ultraviolettkiirgus ei muuda oluliselt katusekivide väljanägemist. Pigem muutub katusekivi aegade möödudes väärikamaks ja kaunimaks, säilitades oma parimad omadused.

New construction single family in Lubbeek
© Wienerberger NV/SA
© Wienerberger NV/SA
Pikaajaline tootmiskogemus ja traditsioonidega toode

Keraamilistel ehitusmaterjalidel on 5000-aastane ajalugu. Seega ei ole ime, et need on ka tänapäeval looduslikkuse ja vastupidavuse tõttu kõrgelt hinnatud. Just samadel põhjustel on katusekatete valdkonnas kujunenud populaarseks keraamilised katusekivid. Koramic ja Tondach katusekivide tootmisel ühendab Wienerberger telliste põletamise kogemusi kaasaaegse tehnoloogiaga. Traditsioonide ja uuenduste koosmõjul saame kindlustada tooted, mis on kõrge kvaliteediga, pikaealised ja säilitavad hästi oma väärtust.

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!