Tallinna kontori näidistesaal

Parima ülevaate Wienerbergeri tootevalikust saate meie näidistesaalist!

Näidistesaali külastamiseks palume Sul kokku leppida visiidi aeg! 

Selleks, et maksimaalselt vältida klientide samaaegset viibimist meie showroomis, palume Sul enne külastust visiidi aeg kokku leppida. Selleks kirjuta või helista meile.

Alates 26. augustist 2021. aastal tuleb meie näidistesaali ja kontorisse sisenedes kanda maski!

Hoidkem üksteist ja olgem terved!

Wienerbergeri näidistesaalis esitleme ja tutvustame laia tootevalikut fassaadi- ja ahjutelliseid, tellisplaate, sillutus- ja katusekive aga ka ehitusplokke. Siit leiad parima ja tunduvalt suurema tootevaliku kui kauplustes ning lisaks anname Sulle ka professionaalset nõu! 

Meie näidistesaalist leiad:

  • Terca fassaadi- ja küttekollete lahendused (keraamilised fassaaditellised, tellisplaadid, ahjutellised ja korstnatellised);
  • Penter maastikulahendused (klinkersillutuskivid);
  • Koramic ja Tondach katuselahendused (keraamilised katusekivid ja tehnilised tarvikud);
  • Porotherm seinalahendused (keraamilised ehitusplokid ja sillused).

Wienerberger Tallinna näidistesaal asub aadressil Peterburi tee 46. Sissepääs näidistesaali asub Hestia hotelli poolses küljes suure Wienerbergeri logo juures. Tasuta parkimine, parkimiskellaga 2 tundi tasuta, asub maja kõrval näidistesaali sissepääsu ees. 

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!