Tallinna kontori näidistesaal

Näidistesaal on avatud teisipäeval ja neljapäeval! Näidistesaali külastamiseks palun lepi kokku kohtumise aeg!

Parima ülevaate Wienerbergeri tootevalikust saate meie näidistesaalist! 

Panustamaks üheskoos viiruse leviku peatamisse, on näidistesaal avatud ainult teisipäeviti ja neljapäeviti! Palume enne külastust leppida kokku visiidi aeg! Selleks kirjuta või helista meile.

Ühtlasi palume kõikidel Wienerberger AS näidistesaali ja kontori külastajatel kanda maski juba enne näidistesaali sisenemist!

Aitäh mõistva suhtumise eest. Hoidkem üksteist ja olgem terved!

Wienerbergeri näidistesaalis esitleme ja tutvustame laia tootevalikut fassaaditelliseid, ahjutelliseid, tellisplaate, sillutuskive ja katusekive aga ka ehitusplokke. Siit leiate parima ja tunduvalt suurema tootevaliku kui kauplustes ning anname professionaalset nõu! 

Meie näidistesaalist leiad:

  • Terca fassaadi- ja küttekollete lahendused (keraamilised fassaaditellised, tellisplaadid, ahjutellised  ja korstnatellised);
  • Penter maastikulahendused (klinkersillutuskivid);
  • Koramic ja Tondach katuselahendused (keraamilised katusekivid ja tehnilised tarvikud);
  • Porotherm seinalahendused (keraamilised ehitusplokid ja sillused).

Wienerberger Tallinna näidistesaal asub aadressil Peterburi tee 46. Sissepääs asub Hestia hotelli poolses küljes. Tasuta parkimine, parkimiskellaga 2 tundi tasuta, asub maja kõrval. 

Näidistesaal on avatud teisipäeval ja neljapäeval ajavahemikul 09.00 - 16.00, kuid enne näidistesaali külastamist palun helista või kirjuta ning lepi kokku kohtumise aeg!