Parima ülevaate Wienerbergeri tootevalikust saate meie näidistesaalist!
© Wienerberger AS

Parima ülevaate Wienerbergeri tootevalikust saate meie näidistesaalist!

Näidistesaali külastamiseks palume Sul kokku leppida visiidi aeg! 

Wienerbergeri näidistesaalis esitleme ja tutvustame laia tootevalikut fassaadi- ja ahjutelliseid, tellisplaate, sillutus- ja katusekive aga ka ehitusplokke. Siit leiad parima ja tunduvalt suurema tootevaliku kui kauplustes ning lisaks anname Sulle ka professionaalset nõu! 

Meie näidistesaalist leiad:

  • Terca fassaadi- ja küttekollete lahendused (keraamilised fassaaditellised, tellisplaadid, ahjutellised ja korstnatellised);
  • Ammonit keraamilised tellisplaadid;
  • Argeton ventileeritavad keraamilised fassaadilahendused;
  • Penter maastikulahendused (klinkersillutuskivid);
  • Koramic ja Tondach katuselahendused (keraamilised katusekivid ja tehnilised tarvikud) ja lisaks Urban keraamilised katusekivid;
  • Porotherm seinalahendused (keraamilised ehitusplokid ja sillused).

Wienerberger Tallinna näidistesaal asub aadressil Peterburi tee 46. Sissepääs näidistesaali asub Hestia hotelli poolses küljes suure Wienerbergeri logo juures. Tasuta parkimine, parkimiskellaga 2 tundi tasuta, asub maja kõrval näidistesaali sissepääsu ees. 

Wienerberger AS näidistesaal Tallinnas
© Heikki Avent / Wienerberger AS

Vaata meie näidistesaali asukohta Google Mapsist

Järgnevast videost näed, kus me täpselt asume ja kuidas meie juurde tulla!

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!