Tõrva keskväljak. Kasutatud materjalid: Penter klinkersillutuskivid Punane Kare ja Grafiit Kare. Arhitekt: Arhitektuuribüroo Arhitekt Must OÜ (Mari Rass, Ott Alver, Alvin Järving). Projekteerija: Novarc Group AS. Tellija: Tõrva Linnavalitsus. Ehitaja: AS Merko Ehitus Eesti. Foto: Arno Mikkor.
© Arno Mikkor / Wienerberger AS

Maastikulahendused ja aiakujundus

Järgnevas galeriis on võimalik tutvuda viimaste aastate referentsobjektidega maastikulahenduste ja aiakujunduste kategoorias. Filtreid kasutades on võimalik vaadata pilte linnaruumi kujundusest - väljakutest, platsidest ja teedest aga ka koduaedade kujundusest. Lisaks sellele on võimalik referentsobjektide pilte filtreerida ka Wienerbergeri tootegruppide kaupa: Penter klinkersillutuskivid, Terca keraamilised ja klinkertellised.

  0Tulemused

  Uuri ja loe lisaks!

  Penter klinkersillutuskivide paigaldusjuhend

  Hästi ettevalmistatud aluspinnale on sillutustellist võimalik paigaldada väheste tööoperatsioonidega, kuid oluline on järgida teatud reegleid ja soovitusi.

  Oma aed – isiklik nurgake nautimiseks ja lõõgastumiseks

  Igapäevaelu kiire elutempo juures vajame kohta, kus puhata vaimu ja lõõgastada keha.

  Klinkersillutuskivi – tükike loodusest

  Klinkersillutuskivi on läbinisti looduslik ehitusmaterjal, mis sobib sillutiseks nii koduõue kui ka linnamaastikku.

  Kaunis kiviplats koduõues

  Sillutuskivide paigaldamisega koduaias saab hakkama ka peremees ise. Järgnevalt leiab selleks pisut õpetust.

  Leia sobiv toode!

  Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

  Külasta meie näidistesaali!

  Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!