Wienerberger pakub kaasaegseid ja keskkonnasõbralikke, looduslike ja samas ainulaadsete omadustega ehitusmaterjale – telliseid, tellisplaate, sillutuskive, katusekive ja ehitusplokke – et saaksid oma unistused realiseerida!
© Ionut Macri

Keraamilised tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid, ehitusplokid ja sillused loovad võimalused isikupärasteks lahendusteks.

Wienerbergeri keraamilised tooted on kaasaegsed ja keskkonnasõbralikud, looduslikud, praktiliselt hooldusvabad, erakordselt vastupidavad ja toovad rõõmu tulevastelegi põlvkondadele, säilitades oma kaunist välimust.
 
Wienerberger AS on Wienerberger Groupi äriüksuse WBS Russia & Baltic regiooni keraamiliste ehitusmaterjalide tootmise ja turustamisega tegelev ettevõte. Koos oma kolme esindusega Eestis, Lätis ja Leedus ning Lääne-Virumaal, Aseris asuva tehasega kuulume me Wienerberger Group'i, mis on oma 201 tehasega 30 riigis maailma suurim keraamiliste ehitusplokkide, telliste ja Euroopa suurim keraamiliste katusetellise tootja.
 
Rahuldamaks jätkuvalt suurenevat nõudlust looduslike ja samas ainulaadsete omadustega ehitusmaterjalide järele, kuuluvad meie tootevalikusse lisaks kohalikule toodangule tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid, ehitusplokid ja sillused ka kõikidest teistest Euroopa riikide Wienerbergeri tehastest. 

Tähelepanu, tähelepanu!!!

University of Silesia Faculty of Radio and Television; Brick Award 2020 Category "Sharing Public Spaces"; Architects: BAAS Arquitectura, Grupa 5 artchitekci, Maleccy biuro, Photo:  Adrià Goula
© Adrià Goula

Keraamiline tellis ühendab traditsioonid kaasaegsete lahendustega

Keraamika populaarsust ja kasutamist üle maailma kinnitab ka juba üheksandat korda korraldatav ülemaailmne konkurss Brick Award, kuhu esitati sel aastal kokku 644 võistlustööd 520 arhitekti´loomingust.

Üheksandat korda toimuv rahvusvaheline tellisarhitektuuri konkurss Wienerberger Brick Award 2020 valis seitse kõige omanäolisemat tellishoonet viiest kategooriast, tunnustades auhinnaga kaasaegse ja uuendusliku tellisarhitektuuri esmaklassilisi ning silmapaistvamaid näiteid.

Loe lähemalt »

Uus
Tallinna kontori näidistesaal
© Wienerberger AS

Näidistesaal on taas avatud

Palun broneeri visiidi aeg enne näidistesaali külastust!

Me järgime kõiki Eesti Vabariigi Valitsuse poolt antud juhiseid ning selleks, et maksimaalselt vältida klientide samaaegset viibimist meie showroomis, palume teil enne külastust leppida kokku visiidi aeg. 

Selleks palun kirjuta elektronposti aadressile – Neeme.Tulp@wienerberger.com või helista telefonile +372 5037 413.

Loe lähemalt »

Meie uus showroom - aken Wienerbergeri olemusse ja tegemistesse
© Heikki Avent / Wienerberger AS

Wienerberger 200 – palju rohkem kui vaid tellised

Ülemaailmse ehitusmaterjalide ja infrastruktuuri pakkujana ei tooda Wienerberger mitte ainult suurimas koguses keraamilisi ehitusplokke, vaid on turul jätkuvalt edukas fassaaditelliste, keraamiliste katusekivide, keraamiliste ja plastist torusüsteemide ning keraamiliste sillutuskivide tootja.

Keraamilistest ehitusmaterjalidest valmistatud optimaalsed terviklahendused on arhitektuuriliselt mitmekülgsed ja kaunid keldrist katuseni. 200 aasta juubel näitab, et ettevõtte senine äritegevus on olnud edukas ja tulemustele orienteeritud.

Loe lähemalt »