Ehitusplokid kandva seina, siseseina ja fassaadi ja lisasoojustuseta välisseina ehitamiseks

Porot­herm keraamilised ehitusplokid on oma mõõtmetelt võrreldavad teiste ehitusplokkidega. 

  • Kandva seina ehitamiseks
  • Siseseina ja fassaadi ehitamiseks
  • Lisasoojustuseta kandva välisseina ehitamiseks
  • Porotherm sillused

Ehitusplokid erinevaks otstarbeks

Kandva seina ehitamiseks

Punn-soon ühendusega ehitusplokid teevad ehitamise kiireks ja lihtsaks

Ehitusplokkide kuju ja struktuur on loodud ar­­­­­ves­­­tusega, et neist saaks ehitada ka mitmekor­ru­seliste ehitiste kandvaid seinu. Kärgplokid laiusega 18,8; 25 ja 30 cm kasutatakse lisasoojustamist vajavate välis­seinte või kandvate siseseinte ehita­miseks. Plokkide sobivust selleks kinnitavad ka erinevates laborites aastate jooksul läbiviidud uuri­muste tulemused. 

Siseseina ja fassaadi ehitamiseks

Porotherm õhematest ehitusplokkidest, laiusega 8 ja 11,5 cm, võib ehitada nii vaheseinu kui fassaadimüüritist, kus see moodustab müüritise väliskihi. Porotherm plokke kasutatakse ka monoliitvööde väliskihina. Nendest plokkidest vaheseinad ei oma reeglina kandva seina funktsiooni, samas on nad siiski löögi- ja purunemiskindlad. Porotherm ehitusplokke iseloomustab väga hea heliisolatsioonivõime ja tulekindlus. Plokkide suured gabariidid võimaldavad ehitada seinu kiiresti: 1 m² ladumiseks kulub vilunud meistril umbes 30 minutit ja vaid 8 plokki.

Lisasoojustuseta kandva välisseina ehitamiseks

Porotherm ehitusplokke paksusega 38 ja 44 cm kasutatakse lisasoojustust mittevajavate kandvate välisseinte ehitamiseks madalama soojustusvajadusega hoonete ja hoone osade (nt keldriseinte) või erinevate soojustus­normidega paikades. Porotherm ehitusplokkidest laotud sein valmib kiiresti ja lihtsalt, sest koosneb vaid ühest plokikihist, mis tuleb mõlemalt poolt krohvida. Selle seinamaterjali kasutus tagab ruumides õdusa sisekliima. Toodet kasutatakse eelkõige eramute ehita­miseks.

Sillused

Porotherm sillused

Hea ühilduvus tellismüüritisega

Porotherm sillused tagavad hea ühilduvuse tellismüüritisega, mis väldib erinevate materjalide soojuspaisumisest tingitud pragude tekkimise. Sillused kõrgusega 23,8 cm on moodulsüsteemis Porotherm ehitusplokkide mõõtmetega. Kuni 1,5 m avade sildamisel tuleb sillused otstest toetada vähemalt 12,5 cm, suuremate avade korral 25 cm.

0Tulemused

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!

Vali sobiv edasimüüja piirkonna alusel ja peagi võib ehitus alata!