Keraamilised AMMONIT tellisplaadid

Keraamilised AMMONIT tellisplaadid

Wienerbergeri AMMONIT tellisplaadid on kvaliteetsed, väikese mõõdukõikumisega ja madala veeimavusega tellisplaadid. Ammonit tellisplaate ei valmistata traditsioonilistest tellistest lõikamise teel vaid need on pressitud juba valmismõõtu. See võimaldab säästlikult kasutada loodusressurssi ja vähendada ka süsiniku emissiooni iga tellisplaadi ruutmeetri kohta. Seeläbi on Ammonit tellisplaadid loodussõbralikumad kui traditsioonilised tellised.

Miks peaks kasutama Wienerbergeri AMMONIT keraamilisi tellisplaate?

Lisaks keskkonnakasule, mis saavutatakse süsiniku ja tooraine tarbimise vähendamisega on Ammonit tellisplaadid õhemad ja kergemad kui traditsioonilised tellised, mistõttu on neid lihtsam ja soodsam transportida ning seeläbi väheneb samuti süsiniku emissioon.

Wienerbergeri AMMONIT tellisplaadid vastavad standardile EN14411 ja on väga väikese tolerantsiga (+/-2 mm), mis teeb nende paigaldamise lihtsamaks ja kiiremaks. Valikus on üle 20 värvi ja tekstuuri millede hulgast leiab igaüks endale sobiva.

Tellisplaadid on kõrgeima võimaliku tulekindlusega A1.

Kes peaks kasutama Wienerberger AMMONIT keraamilisi tellisplaate?

AMMONIT tellisplaadid on ideaalne valik betoonist seinaelementide tootjatele, ETICS-i (välise soojusisolatsiooni komposiitsüsteem) ja EWI (välisseina isolatsioon) tarnijatele ja moodulmajade tootjatele.

Tellisplaatide täpsus (+/-2 mm) ja kergus võimaldab kasutada vähem müürisegu, muutes need ideaalseks valikuks nii paigalduseks ehitusobjektil kui ka majatehases, kus tootlikkus ja tööjõukulud on olulised. Wienerbergeri Ammonit keraamiline tellisplaat pakub traditsiooniliste tellistega võrreldes suurepäraseid keskkonna- ja tehnilisi eeliseid, lisaks lühendatud ehitusaega ja tugevat jõudluse kasvu, mis muudab antud valiku kliendile taskukohasemaks.

Wienerbergeri AMMONIT keraamiliste tellisplaatide valik

Põhivalikus on saadaval kahe erineva paksusega (9 mm ja 14 mm) tellisplaate. Neljas tootekategoorias (Armis, Pelaris, Fasanis ja Cascadis) on saadaval erinevad värvi- ja tekstuurivalikud.

Valida saab paljude värvivalikute hulgast, alates soojadest punastest kuni kuldkollasteni, mis ulatuvad kogu värvispektrist valgest mustani. Kui meie värvivalik ei vasta päris teie vajadustele, on tellisplaadid saadaval ka mitmesugustes eritellimusel valmistatud värvides ja pinnatöötluses.

Vaadake allolevat põhivalikut, kujundage oma järgmise projekti jaoks telliskivifassaad ja näidise tellimiseks võtke meiega ühendust:

Lae alla Ammoniti keraamiliste tellisplaate tootekataloog

Allalaadimise ettevalmistamine ... Allalaadimine (1)

ARMIS – sile

Saadaval 9 ja 14mm paksuse plaadina.

Cotton White

Armis

Ming White

Armis

Morning Grey

Armis

Smokey Grey

Armis

Cosmic Grey

Armis

Night Black

Armis

Root Grey

Armis

Venetian Red

Armis

Garnet Red

Armis

Melon Yellow

Armis

PELARIS – rustikaalne

Saadaval 14mm paksuse plaadina.

Pearl Grey

Pelaris

Dim Grey

Pelaris

Maroon Brown

Pelaris

Pecan Brown

Pelaris

Root Black

Pelaris

Peru Red

Pelaris

FASANIS – liivatatud

Saadaval 9 ja 14mm paksuse plaadina.

Zebra White

Fasanis

Papaya Yellow

Fasanis

Spicy Red

Fasanis

CASCADIS – vesitöötlus

Saadaval 9 ja 14mm paksuse plaadina.

Steel Grey

Cascadis

Nickel Grey

Cascadis

Tehniline informatsioon

Tootegrupp

Tellisplaat 9 mm

Tellisplaat 14 mm

L-nurk 9 mm

L-nurk 14 mm

Mõõtmed mm

240 x 71

240 x 71

240 x 71

240 x 71

Tk m2

49

49

N/A

N/A

Toote kaal kg

0,36

0,55

0,53

0,75

Tehniline spetsifikatsioon

Tuletundlikkus

Külmakindlus

Tolerantsid

Termilise šoki kindlus

Veeimavus

Pinnakõverus

Tulemus

A1

Vastab EN ISO 10545-12

Vastab EN ISO 10545-2

Vastab EN ISO 10545-9

< 3% Vastab EN ISO 10545-3

Vastab EN ISO 10545-2

Võta meiega ühendust

Soovid rohkem infot Ammonit keraamiliste tellisplaatide kohta või lihtsalt informatsiooni, kuidas tellisplaate kasutatakse?
 
Võta julgelt ühendust või külasta meie Tallinnas Peterburi tee 46 asuvat näidistesaali.

Leia sobiv toode!

Tutvu meie tootevalikuga ja leia sobivad tellised, tellisplaadid, sillutuskivid, katusekivid ja ehitusplokid ning oledki sammukese oma visiooni teostamisele lähemal!

Külasta meie näidistesaali!

Siit saad parima ülevaate Wienerbergeri keraamilistest fassaaditellistest, ahjutellistest, tellislaatidest, sillutuskividest, katusekividest ja ehitusplokkidest ning anname professionaalset nõu!